Публікації

10 критеріїв для організації успішного освітнього простору

         Для забезпечення організації успішного освітнього простору на уроці Г. Майєр визначає 10 основних критеріїв:          Чітка структура уроку (зрозумілі та чітко окреслені мета, зміст, ролі, узгодження правил)       Висока частка реального навчального часу (правильне управління часом, пунктуальність та організованість)      Сприятливий для навчання клімат (взаємоповага, правила, яких всі дотримуються, відповідальність, справедливість та турбота)      Зрозумілість змісту (зрозуміло поставлені завдання, правдоподібність, моніторинг навчального процесу, забезпечення результату)     Змістовне спілкування (участь у плануванні, культура спілкування,  конференції, зворотній зв’язок та відгуки учнів)     Різноманітність методів (багатство прийомів, різноманітність моделей дій, мінливість та збалансованість форм)     Індивідуальний підхід ( вибір, те...

Розробка уроку з німецької мови в 6 класі за темою "Одяг"

            Відкритий урок німецької мови в 6 класі                                     Die Kleidung ( Одяг)   Мета. Практична : узагальнити та систематизувати лексичний матеріал з теми;   формувати та удосконалювати навички аудіювання та усного   мовлення. Tp е нувати учнів у відмінюванні та вживанні дієслів в P erfekt . Освітня: розвивати в учнів   готовність до участі в іншомовному спілкуванні. Активізувати вивчений матеріал. Розвивальна: Розвивати навички аудіювання, усного мовлення, письма та читання. Стимулювати навчальну діяльність шляхом виконання різноманітних вправ та завдань. Виховна: виховувати в учнів культуру спілкування, активність; охайність та акуратність у зовнішньому вигляді. Обладнання: картки з малюнками до ...
  Урок з німецької мови в 6 класі. Hobbys und Freizeit. Nico sammelt Schiefe Підручник „ Beste Freunde A1.2 “     Мета:        Практична : навчати ставити запитання та розповідати про улюблені заняття та предмети, які можна колекціонувати;   розвивати навички аудіювання,  письма,  читання та розуміння тексту .        Освітня:  розширити знання учнів про способи проведення вільного часу та предмети колекціонування.        Розвивальна:  розвивати навички та вміння критично мислити, уяву та творчі здібності.        Виховна:  виховувати   вміння вести діалог та толерантне ставлення до оточуючих.   Обладнання:  інтерактивна дошка, комп’ютер, індивідуальні карт ки, картинки з зображенням предметів колекціонування, додаткові матеріали .   Хід уроку: Підготовка до сприйняття іншомов...